SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Range Rover Sport HSE SuperCharged
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
Lloji :
RANGE ROVER
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
125138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Siervisimi i perfunduar, gjithqka ne rregull ne asnje defekt.
Ne gjendje te rregullt, i ardhur nga Zvicra.
Regjistrimi deri ne mes te Tetorit.
Pres bleres serioz. Ndrrim nuk boj.
+377 (0) 44 141 366 - edhe ne Viber.
Informata rreth publikuesit
Besian
Prishtinë
044 398 993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »