SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz Rks 2006
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
ID e produktit :
125143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura posedon abs. Airbag. Bordkompjuter. Automatik tiptronik. Osht 2.0K Etjer osht gjendje te rregullt bojm dhe ndrrim me c clasa+37745674597

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Basel, Switzerland
045674597
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »