SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pickup citroen berlingo
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
Lloji :
Citroen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2006
ID e produktit :
125153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pikapi cutroen berlingo 1.4 benzin 1 vit te plot regjistrim ne gjendje tip top posedon fellne dhe bandash te metalit me goma

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Ferizaj
044480200
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »