SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes atego 815
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Hidraulik
ID e produktit :
125157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
i posa ardhur nga gjermania ,ne gjendje te rregullt ,i doganuar
Informata rreth publikuesit
Niti
Klina
Rixhevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »