SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes urgjent peugeot 308 1. 6 hdi viti 2009 i ardhun nga zvicrra
Çmimi :
€7,400.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
Lloji :
Peugeot 308
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2009
ID e produktit :
125172
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes peugeot 308 viti prodh. 2009 ngjyre hiri regjistrim deri me 26. 04. 2017 me te gjitha librat e servisit .. Senzora te shiut . senzora te parkimit . pasqyret me rryme . ulset sport.. Shpenzime shume te uleta

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berkant
Prishtinë
049702005
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »