SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose ndërrohet Mercedes Vito AUTOMATIK
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '16
Lloji :
Mercedes Vito
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
377,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1998
ID e produktit :
125173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Vito 1998 Automatik në gjendje perfekte. Ka klimë. Regjistrim deri ne Tetorë. Rrypin dhëmbëzor e ka të ri, diskat e ri, frenat e reja, 4 goma të reja, servisin e ka të kryer para 1 jave vajin dhe filterat. E ndërroj me Mercedes Sprinter , Vw Lt ose Iveco Daily.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bardhyl
Pristina
044277244
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »