SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Jaguar x type
Çmimi :
€6,700.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
Lloji :
Jaguar X-Type
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
60,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2002
ID e produktit :
125181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Jaguar, 60,000 km, me regjistrim deri 4/11/2016, 3.0 v6

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Teuta
Prishtinë
044909077
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »