SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Yamaha Virago
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '16
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
125182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Yamaha Virago ne gjendje te mir optike dhe teknike motorri esht i ardhur nga zvicra doganen e ka te paguar qmimi i diskutushem per me shum info na kontaktoni : 044910207
Informata rreth publikuesit
Altin
Gjilan
049832442
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »