SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet opel frontera
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
Lloji :
Opel Frontera
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
1995
ID e produktit :
125184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet opel frontera 95 2.3d 4x4 i qlajmruar qe nga 2013

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besim
044/49 695226
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »