SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
Lloji :
Bmc
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1
Viti :
2000
ID e produktit :
125189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes autobus neoplan i posardhur nga gjermania i doganuar dhe rigjistruar ne Ks.Viti 2000 posedon 78 ulse shum komode siq shihet ne foto... Ndrrimi mumshem me 315 HD HDH

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
044193454
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »