SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet motoqiklet aprillia 125 cc
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '16
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2003
ID e produktit :
125191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet motoqiklet aprillia 125 cc ne gjendje te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
albion
Prishtinë
045 293 567
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »