SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 2
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1988
ID e produktit :
125198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf-2Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkodran
Paris, France
044 374 049
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »