SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SEAT TOLEDO 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:03
Lloji :
Seat Toledo
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
125216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SEAT TOLEDO 1.9 TDI
170000KM,77KW(105PS),DIZEL,NDRRUSI;MANUAL,DYER;5

VITI;2008,NGJYRE E KUQE METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,KLIM,RADIO-CD,DRITARE ELEKTRIKE, ETJ
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »