SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 1007 viti 2006 dizel 1.4 HDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:50
Lloji :
Peugeot 1007
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2006
ID e produktit :
125249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Pezho 1007 viti i prodhimit 2006 dizel 1.4 HDI ,Posedon : klim tronik , gjama elektronik , pasqyre elektronik , tempomat , bordkompjuter , goma te reja , fellne te aluminit , kilometa 165000 KM, i regjistruar ne rks deri ne viti 2017 ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 213 279
Informata rreth publikuesit
Auto salloni BONISI
Prishtinë
045 883 888
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »