SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi T5
Çmimi :
€9,200.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW T5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2007
ID e produktit :
125250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET: VW Kombi T5Viti i prodhimit 2007Madhesia e motorit 2.5Ka: APS/Klim/Esp/Gjama Elektrik/Mp3/ Kombi eshte i sapo ardhur nga Gjermania/pa dogan/ eshte ne gjendje perfekte Pres vetem blers serioz, te interesuarit le te lajmrohen ne numrin e telit/049192841

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitim
049192841
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »