SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyundai coupe 1.6 16v full opsion
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '16
Lloji :
Hyundai Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2000
ID e produktit :
125256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes hyundai coupe 1.6 16v viti prodhimit 2000 Te gjitha serviset I ka Te kryera ne Itali ka:abs,airbag,crouiser,gjama dhe pasqyre elektrike,alarm,cd player,fellne goma Te reja r15 etj vetura asht ma shum per marakli per ma Shum info na kontaktoni ne tel:049425498

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albi On
Drenas
049425498
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »