SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet furgoni IVECO 1997
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '16
Lloji :
Iveco Daily
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1997
ID e produktit :
125258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet kombi IVECO 1997 i qlajmruar dizell ne gjendje te rregullt p.s Bëj edhe ndërrim

viber +37745501561
Informata rreth publikuesit
besarti
Prishtinë
044888707
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »