SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KTM 350 sx-f
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '16
Lloji :
KTM
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
222,222
Motori (kubik) :
35.00
Viti :
2012
ID e produktit :
125268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet krosi ktm 350 sxf-f 4t ne gjendje perfekte044 761 300

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Laurin
Gjilan
045583113
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »