SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 330C I M Performance
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '16
Lloji :
BMW 330
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
125281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes apo ndroj BMW 330ci FULL EXTRA !!!!!

Makina eshte e ardhun nga Angli
Makina eshte ne KS
Makina eshte pa dogan
Makina Shitet apo ndrohet

TEl: 044111135 (viber-whatsapp)
Informata rreth publikuesit
Tim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »