SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Golf 2 Gti 1.8 benzin
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1989
ID e produktit :
125282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 2 1.8 benzin n gjendje dhum t mir me regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Tonni
Pristina
049832143
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »