SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes fiat stillo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '16
Lloji :
Fiat Stilo
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10,070
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
2002
ID e produktit :
125301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
She's fiat still. Ka problem me minjaq

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edi
Klina
+37745519977
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »