SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha Aerox R Naked 2015
Çmimi :
€2,750.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '16
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
125305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aerox R ( Naked Model)
49 cc
I regjistruar
Ftohjen me uje
Hagjimet:
2.5L/100km
Per me shume shikoni videon
www.youtube.com/watch?v=1quWYl9BfBk 
Informata rreth publikuesit
Mendim
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »