SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet citren berlingo
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '16
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2006
ID e produktit :
125319
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet citroen berlingo 1.4 benzin ne gjendje te mir regjistrim 1 vjet ne emer tem as sesht hipotek viti 2006

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Ferizaj
044480200
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »