SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat punto
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '17
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
125320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Fiat Punto 1.9 Dizel* Viti i Prodhimit 20.12.2002* Klim* Airbeg* Regjistrim ka 8 muj* Fiati osht shumm Gjendje te mir teknike si dhe optike Mundesi ndrrimi...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Vushtrri
044500395
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »