SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 318
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '16
Lloji :
BMW 318
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1989
ID e produktit :
125323
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 318 1.8 benzin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Obiliq
044411422
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »