SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 530d automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '16
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
125346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bmw 530d automatik - viti 2004 - ne gjendje perfekte, ose nderrohet me ndonje vetur me te vogel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Pristina
049 865 865
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »