SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4 1.9 tdi
Çmimi :
€1,750.00
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
125349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 4 1.9 tdi ne gjendje shum t mirPostuar nëpërmjet celularit.
vier : +377 44 670064
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Ferizaj
+ 377 44 670064
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »