SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RANGE ROVER 4.4 SDV8 AUTOBIOGRAPHY
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
RANGE ROVER
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
102,000
Motori (kubik) :
4.40
Viti :
2013
ID e produktit :
125362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra kafe metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , koamdant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur , ulset me ftohje para dhe mbrapa ,
ulset me ngrohje para dhe mbrapa , ulset elektrike dhe memory ,
ilset me masazh , i hapur lart PANORAM , kamerat 360 SHKALLE ,
timonin me ngrohje , senzorat e tejkalimit ne pasqyre , tempoomt ,
bordkompjuter , senzora te parkigut para dhe mbrapa , radio CD USB ,
dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,
amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC , vet parkim PARKASIST ,
dyert me magnet ( SOFT CLOSE ) , me dhez pa qels (KEYLESS-GO) ,
abs , esp , airbag , dritaret elektrike , fellne 21 . etj FULL OPSIONE
AUTOBIOGRAPHY 4.4 SDV8Për më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=range-rover-4-4-sdv8-autobiography 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »