SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes vitroen berlingo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '17
Lloji :
Citroen Berlingo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
125370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Esht i rujtun ne gjendje te mir Nr 045265249

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Beka
Prizren
045819340
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »