SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 535d Bi-turbo 330ps+
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '16
Lloji :
BMW 535D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2009
ID e produktit :
125371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes : Bmw 535d ne gjendje shum te mire nje vit regjistrim RKS te gjitha serviset e kryera,goma te reja facelift , lekure ulset me nxemje e ardhur nga zvicra me libra servisi V.p 2008 model 2009 etj ju mirpresim ..Mund te na kontaktoni edhe ne Viber ...+377 45 350-300
Vërejtje:kto fellne nuk jon ne vetur
Informata rreth publikuesit
Fisi
Prishtinë
045350300
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »