SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vetura e tipit MERCEDES
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '16
Lloji :
Mercedes 270
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
125378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET VETURA E TIPIT MERCEDES BENZ E CLASS 270 VITI I PRODHIMIT 200O TE KALUARA 210000 ME LIBER TE SERVISIT 170 KUAJ FUQI TEPER I RUAJTUN
Informata rreth publikuesit
Genc
Pristina
PRISHTIN [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »