SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUZUKI SX4 4WD, 2012
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '16
Lloji :
Suzuki SX4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
80,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
125379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Veture perfekte per nje familje te vogel, per femra apo edhe per te rinjë.
I ka 7 aribag-a, per bore eshte perfekt - 4X4. Eshte veture e larte, gje qe e bene te pershtatshme edhe per rruge te paasfalltume. Shoferi e ka fushen e pamjes shume te mire per shkak te pozites se larte.
I ka senzorat e parkimit, navigacionin, uleset me nxemje, pasqyret me nxemje dhe levizin e palohen ne menyre elektrike, dritat e mjegulles, bord computer, klimatronik, dritaret me hapje elektrike, dritaret e pasme te errëta fabrikisht. Hapja e deres dhe ndezja e vetures – pa çeles (keyless). Dy pale fellne, gomat e veres dhe te dimrit. Libri i servisit.
Shpenzimet e vogla. Te gjitha serviset e kryera me rregull ne servis te autorizuar. Ne gjendje perfekte. Vetem 81.000 km te kaluara. Viti i prodhimit 2012. Motori 1600 kubik benzin, 120 kf.
Çmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
Agim
Prishtinë
045932249
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »