SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Turan 2.0 TDI DSG Higline
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
131,650
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Airbags, DVD Player, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
125389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen te Erber Automobilat
Në Shitje
5 Dyer 7 Ulese
Ngjyra e Bardhe metalike
Vëllimi i motorit: 2.0 TDI 1968ccm
Fuqia: 103KW v.p..2012
131650 KM
Mbështetëse për duar para
Xhamat para dhe mbrapa elektrik
Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
Senzora parkimi para dhe mbrapa
Kamer Parkingut
I hapur lart PANORAM
Timon sport komandat ne timon
Timoni multifunksional nga lëkura
ulset ngjyr Hiri
Ulset. Sport
Bordkopjuter “Plus”
Radio CD SD CARD,abs .Esp ,Airbag
Senzor shiu
Fellne alumini
Farat me rregullim të lartësisë
Llajsne dekoruese nga kromi
Drita të mjegullës
Libër të servisit
Tempomat
2 Çelësa
Mbyllje qendrore
Alarm kunder vjedhjes
Vetura është e Doganuar.
Çmimi sipas marrëveshjes
Per më tepër informata na vizitoni në autosallonin tonë apo kontaktoni në
+377 45 255 359
+377 44 650 141
www.erber-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »