SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1995
ID e produktit :
125393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
audi a4 1.6 benxin usht ngjendje tmir kurgju ska tprisht ka musik tmir ka edhe shapidan usht shum i rujtun siq shihet edhe ne foto kerkun nuk usht i vran as i grritht ashtu edhe mrena usht shum i rujtun me rigjistrim per ni vit radio ka cd.muni me lidh me telefon me blututh . ka me qip.me usb tanat shum i mir ju mirpresim viber 044195105Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gen
044195105
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »