SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1995
ID e produktit :
125395
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes audi ne gjendje shum tmir rigjistrim ni vit ka shapidan musik shum tmir me blutoth qip usb cd etj. viber 044195105

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
gentrit
Skënderaj
044195105
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »