SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kombi Wolkswagen T4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
203,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1995
ID e produktit :
125427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kombi Wolkswagen T4 i Rujtshem shum Po ashtu shihen edhe ne foto Kush ashte te Interrsun mun me lajmeru ne numer 049-180-367 me (Viber) po ashtu edhe ne numrin 044-641-211

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prizren
049-180-367 044-641-211
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »