SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 3.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
125436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Audi A6 3.0 TDI edhe 10 muj regjistrim
Vetura me gjendje perfekte
Per info shtes edhe per te interesuarit me pa dhe me provu veturen kontakt ne tel ose Viber +377 44 65 24 41
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Beni092de
+377 44 65 24 41
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »