SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi q7 3.0 tdi quattro
Çmimi :
€10,999.00
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '16
Lloji :
Audi
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2007
ID e produktit :
125451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi q7 3.0 tdi full pa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meka
Prishtinë
044207040
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »