SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SEAT ALTEA XL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Lloji :
Seat Altea
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
125465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR .
PER CDO INFO ME SHUM KONTAKTONI :
044 481 948
Informata rreth publikuesit
Auto Migros -A
Prishtinë
044481948 049 808 805
QAGLLAVICE [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »