SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAZDA 3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik
Lloji :
Mazda 3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
162,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Cruise Control, Shufra Kulmi, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
125482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR
PER CDO INFORMATE ME SHUME KONTAKTO : 044 481 948
Informata rreth publikuesit
Auto Migros -A
Prishtinë
044481948 049 808 805
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »