SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAN TGA 410
Çmimi :
€18,800.00
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '16
Lloji :
Man TG A
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Viti :
2001
ID e produktit :
125485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet shleperi Man Tga 410 viti 2001 orgjinal kiper me rimorkio alumin 24m3. per info ne tel.044345861

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
avdulla
Prishtinë
044345861 - +358442033330
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »