SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw golf 5 1.9 tdi 2005
Çmimi :
€6,450.00
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
149,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
125489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw golf 5 1.9 tdi viti 2005 i posa regjistruar me te gjitha serviset e kryera + rrypi dhëmzorPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elion
Prishtinë
0037744405993
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »