SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw tauran
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
125501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura e aksidentuar vw touran viti 2005 automatik DSG 2.0 dizell me rks qmimi i volitshem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ri-lindi
045606661
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »