SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 3.0 TDI Quattro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '16
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
125505
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A6 3.0 TDI
Informata rreth publikuesit
Leonard
Gjakovë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »