SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ml mercedes 2.7 cdi viti 2002
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Lloji :
Mercedes ML 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
ID e produktit :
125515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ml mercedes 2.7 CDI ne targa te Britanis vetura eshte ne gjendje te perkryer ...
Gjithmon i servisur sipas kohes ..
Alu fellne x4 goma te rejan
Abs.central. klime.mbyllje qendrore me pult.dritaret me rrme.retrovizoret me rryme po ashtu edhe palosen.
Si dhe interierin lekur shume te rujatun ....
Per info shtes Tel 044-600-953Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044600953
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »