SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 3.0 BI-TDI QUATTRO NEW MODEL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
51,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2015
ID e produktit :
125524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , komadnat ne timon ,
shpejtesxit ne timon F1 , Ulset lekur dhe sport , ulset me ngrohje ,
ulset me ftohje , ulset me masazh , ulset elektrike dhe memory ,
dritat BI XENON MATRIX HEADLIGHTS sistem , dritat LED para dhe mbrapa ,
mbajtesin e distances DISTRONIC , dyert me magnet ( SOFT CLOSE ,
amortizatoret me ulje dhe ngritje AIRMATIC , me dhez pa qels (KEYLESS-GO ,
projtektorin (heads up display) , hapet dhe mbyllet me gisht ,
zerimin BOSE , navigacion GPS TV HD , tempomat , bordkompjuter ,
abs , esp , airbag , dritaret elektdike , fellne . etj FULL OPSIONE .Për më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=audi-a6-3-0-bi-tdi-quattro-new-model 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »