SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK new model
Çmimi :
€18,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
154,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
125526
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin MANUAL
OPSION : timonin sport , ulset sport , klim , bordkompjuter ,
tempomat , navigacion GPS , radio CD SD CARD , abs , esp ,
airbag , dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne .etjPër më shumë: auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=audi-a3-2-0-tdi-sportback-new-model 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »