SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mazda 323 Nr cont 044/192-106
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '13
Lloji :
Mazda E 220
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Viti :
1990
ID e produktit :
12553
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mazda 323 urgjent i regjistruar deri më ; 17.06.2014
Informata rreth publikuesit
jeton
Prizren
+37744192106
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »