SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes vw golf 3 1.8 benzin - plin
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1992
Ekstra :
Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, DVD Player
ID e produktit :
125532
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 3 1.8 benzin plin. Vetura eshte ne gjendje te rregullt. 4 Dyer, Sistemi i plinit eshte Italian Lovato sistem. Posedon alarm, centrall, hidraolik, muzike te mire pioneer (Usb, Micro sd, Sd) Vetura eshte n emer temin. Regjistrim deri ne prill 2017.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xroom
Prishtinë
+38649740053
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »