SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION -08
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
125537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TIGUAN 2.0 TDI, 4 MOTION,Viti I Prodhimit 2008,
Klima Tronik, Abs, Esp, Servo, Bord Kompjuter,
Tempomat, Navigation, Senzora Parkingu,
Senzora Qe Parkohet Vet, 2 Qelsa,
Me Dogan Te Paguar,
Prej Ardhja Nga Zvicrra,
Tel 044 676 670
044 551 995

Beka
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »